Malowanie po numerach - Palmy na czerwonym tle (zestaw 3 szt.)

zł229,90 zł264,90 zł378,90 zł333,90 zł259,90 zł319,90 zł445,90 zł378,90 zł384,90 zł499,90 zł779,90 zł479,90 zł699,90 zł1 159,90 od zł229,90
Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wybierz wariant
Rozmiar
Rama
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Zostań malarzem i stwórz nie jeden, ale kilka fantastycznych obrazów, które razem stworzą jedno wspaniałe dzieło! Pomaluj pole za polem po numerach, a kiedy skończysz swoje pierwsze płótno, przejdź do następnego. Kontynuuj, aż pomalujesz cały zestaw obrazów, który stanie się imponującą dekoracją na ścianie z motywem rozciągającym się na kilka płócien.

Swoją nową kreatywną przygodę masz na wyciągnięcie ręki!

Produkcja w Czechach!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Zestawy obrazów oferują nowy sposób na czerpanie radości z malowania po numerach. Przynoszą jeszcze więcej zabawy, koncentracji i oczywiście kolorów!

Podczas tworzenia postępuj zgodnie z prostą zasadą: pomaluj wszystkie naszkicowane ponumerowane pola kolorami, które mają te same numery na wieczku. Po pomalowaniu całego płótna przejdź do następnej części. Wszystkie elementy możesz powiesić na ścianie od razu po zakończeniu, jeśli zamówisz wariant zestawu obrazów z blejtramem (polecamy).

Chcesz wiedzieć, jak malować po numerach krok po kroku? Przeczytaj naszą INSTRUKCJĘ!

Zestaw obrazów do malowania po numerach zawiera:

  • Ponumerowane płótna (liczba i wymiary według konkretnego zamówienia)
  • Zestaw 3 szt. pędzli o różnej grubości
  • Farby akrylowe

*Ilość sztuk poszczególnych części zależy od ilości części zestawu obrazów. (Im więcej części, tym więcej akcesoriów.)


 

Blejtram

Jako wariant opcjonalny proponujemy naciągnięcie płótna na blejtram. Tę usługę oferujemy praktycznie za cenę materiału, więc nie wahaj się jej wypróbować. Ta ramka wewnętrzna ułatwi Ci malowanie, ponieważ płótno nie będzie się zwijać, a dodatkowo po skończeniu obrazów możesz je powiesić bezpośrednio na ścianie!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Motywy wieloczęściowe
Technika: Malowanie po numerach

Wymalujtosam.pl - Malowanie po numerach

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: