Program lojalnościowy

Bardzo się cieszymy z Twojego niesłabnącego zainteresowania kreatywnymi obrazami, które z miłością tworzymy dla Ciebie. Ale jeszcze bardziej doceniamy to, że często do nas wracasz, nawet wielokrotnie.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możesz cieszyć się świetnymi rabatami na malowanie po numerach i diamentami. Własnoręczne tworzenie obrazów stało się Twoim hobby? Im więcej obrazów u nas kupisz, tym większą zniżkę otrzymasz!

                                                               

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do programu?

To bardzo proste: Zarejestruj się na naszej stronie i zaloguj przed każdym zakupem.

Żałujesz, że nie zarejestrowałeś się podczas pierwszego zakupu?

To żaden problem! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: po prostu zarejestruj się teraz i użyj tego samego adresu e-mailowego, co w przypadku poprzednich zamówień. Całkowita kwota Twoich poprzednich zamówień zostanie przelany na Twoje nowo utworzone konto!

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej?

Skorzystaj z możliwości połączenia programu lojalnościowego i RABATU ILOŚCIOWEGO! Jeśli robisz zakupy w naszym e-sklepie pod swoim loginem, a wartość Twojego zamówienia przekracza określoną kwotę, wysokość Twojego rabatu jest natychmiastowo maksymalizowana.

 

Rabat już przy pierwszym zamówieniu!

1) Zarejestruj się TUTAJ!

2) Zaloguj się w prawym górnym rogu za pomocą adresu e-mail i hasła przed dokonaniem każdego zakupu.

3) W zależności od całkowitej kwoty zamówień otrzymujesz od nas dożywotnią zniżkę - zobacz w tabeli poniżej. W administracji Twojego konta zawsze możesz sprawdzić aktualną sumę zamówień, aby określić wysokość rabatu, który Cię dotyczy. Wraz ze wzrostem łącznej kwoty zakupionych produktów rośnie również kwota Twojego rabatu!

Snímek obrazovky 2021-07-13 v 14.03.30

Dzięki programowi lojalnościowemu otrzymujesz rabat już po pierwszym zamówieniu!