Program lojalnościowy

Bardzo się cieszymy z Twojego niesłabnącego zainteresowania kreatywnymi obrazami, które z miłością tworzymy dla Ciebie. Ale jeszcze bardziej doceniamy to, że często do nas wracasz, nawet wielokrotnie.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możesz cieszyć się świetnymi rabatami na malowanie po numerach i diamentami. Własnoręczne tworzenie obrazów stało się Twoim hobby? Im więcej obrazów u nas kupisz, tym większą zniżkę otrzymasz!

                                              

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do programu?

Jeśli zarejestrowałeś się już w naszym sklepie internetowym, automatycznie bierzesz udział w naszym programie lojalnościowym. Kwoty zostaną automatycznie odjęte od wartości koszyka przed zakupem zgodnie z poniższą tabelą rabatów.

 

 

Składasz pierwsze zamówienie? 

 

1) Zarejestruj się TUTAJ!

2) Zaloguj się w prawym górnym rogu za pomocą adresu e-mail i hasła przed dokonaniem każdego zakupu.

3) W zależności od całkowitej kwoty zamówień otrzymujesz od nas dożywotnią zniżkę - zobacz w tabeli poniżej. W administracji Twojego konta zawsze możesz sprawdzić aktualną sumę zamówień, aby określić wysokość rabatu, który Cię dotyczy. Wraz ze wzrostem łącznej kwoty zakupionych produktów rośnie również kwota Twojego rabatu!

Dzięki programowi lojalnościowemu otrzymasz zniżki natychmiast po pierwszym zamówieniu!


Nie zarejestrowałeś się podczas pierwszego zakupu?

To żaden problem! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: po prostu zarejestruj się teraz i użyj tego samego adresu e-mailowego, co w przypadku poprzednich zamówień. 

 

Program bonusowy

Jako dodatkowy bonus otrzymasz również kredyty za swoje zakupy. Za każde 50 PLN wydane w naszym sklepie internetowym otrzymasz 1 kredyt o wartości 1 PLN na kolejne zamówienie. Tak więc, na przykład, jeśli złożysz u nas zamówienie o wartości 300 PLN, 6 kredytów zostanie automatycznie załadowanych na Twoje konto, i możesz je wykorzystać w przyszłych płatnościach.

Kredyty zostaną przelane na konto użytkownika natychmiast po opłaceniu zamówienia i będą ważne przez 365 dni.

 Należy pamiętać, że kredyty zakupowe nie mogą być wykorzystywane przy jednoczesnym stosowaniu kuponów rabatowych.

 

 

 

Kredyty na Twoje konto zostaną również przelane w innych sytuacjach: 

 

 

 

 

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej?

Skorzystaj z możliwości połączenia programu lojalnościowego i RABATU ILOŚCIOWEGO! Jeśli robisz zakupy w naszym e-sklepie pod swoim loginem, a wartość Twojego zamówienia przekracza określoną kwotę, wysokość Twojego rabatu jest natychmiastowo maksymalizowana.