O nas

Zanurz się w świat stworzenia
POZNAJ WYMALUJTOSAM
Powstaliśmy tak jak wszystkie inne cool marki - w naszym własnym salonie. Z nerwami na krawędzi przetrwaliśmy pierwszy sezon świąteczny i odnieśliśmy nieśmiały sukces. Wszystko zaczęło się w 2018 roku, kiedy zaczęliśmy sprzedawać obrazy do malowania po numeach! Od tego czasu sporo się u nas zmieniło.
Zanurz się w świat stworzenia
Z własnego domu przenieśliśmy się do małego warsztatu, a następnie zbudowaliśmy dużą fabrykę niedaleko czeskiej Pragi, gdzie obecnie znajduje się cała nasza produkcja. Naszą pracę wykonujemy z sercem i to Wy dodajecie nam ducha! Zamówiliście już u nas tysiące obrazów, nie tylko do malowania po numerach, ale także polubiliście nasze nowe produkty w postaci haftu diamentowego, kropkowania lub koralików do prasowania. Zdecydowanie macie na co czekać w przyszłości!
Zanurz się w świat stworzenia
Zostawiliście nam już ponad 400 recenzji ze średnią oceną 4,9, z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Przede wszystkim doceniacie naszą szybkość produkcji i dostawy, nasze osobiste podejście w komunikacji i jakość towarów. Wasza satysfakcja napędza nas jeszcze bardziej! Dziękujemy!
Twój zespół Wymalujtosam.pl