Mam zamówić obraz na blejtramie, czy obejdę się bez blejtramu?

Zamawiając zestawy do malowania po numerach, klienci często nie są pewni, czy zamówić obraz z blejtramem czy bez. Czy jesteś jednym z nich? Przeczytaj, jaka jest różnica między obrazem na blejtramie i bez niego i wybierz opcję odpowiednią dla Ciebie!

Obraz do malowania po numerach BEZ BLEJTRAMU

To podstawowa, tańsza opcja, ale nie każdy wie, o co chodzi. Ogólnie na rynku malowania po numerach wersja „bez blejtramu” oznacza tak naprawdę tylko płótno - zwinięte jak dywan.

Wynika to prawdopodobnie z faktu, że malowanie po numerach było wysyłane głównie z Chin i nie warto było przesyłać na taką odległość obrazów rozpiętych na drewnianych blejtramach. Obraz staje się za ciężki, opakowanie jest zbyt obszerne i trudno jest zabezpieczyć płótno i stelaż przed uszkodzeniem podczas długiego transportu. Tak więc malowanie po numerach jest powszechnie sprzedawane w wersji bez ram, podobnie jak plakaty.

Jednak dzięki temu, że produkujemy obrazy do malowania po numerach w Czechach, transport jest tańszy i bezpieczniejszy. W Wymalujtosam.pl bez problemu możemy zaoferować obrazy po numerach w wersji na blejtramie.

 

Obraz do malowania po numerach Z BLEJTRAMEM

Jeśli zamówisz ten wariant, otrzymasz płótno naciągnięte prosto na drewnianym blejtramie. To rama napinająca, która służy jako podpora konstrukcyjna dla płótna malarskiego. Blejtram pozostaje schowany pod obrazem, dzięki czemu jest widoczny tylko z tyłu obrazu. Nie jest to więc sprawa dekoracyjna, a praktyczny gadżet, dzięki któremu nie tylko lepiej będzie Ci malować, a gotowy obraz możesz potem powiesić prosto na ścianie.

 

Czy już wiesz, który wariant wybrać? Spójrz na kilka ilustracji:

BEZ BLEJTRAMU = TYLKO PŁÓTNO

 

Z BLEJTRAMEM = PŁÓTNO NACIĄGNIĘTE NA DREWNIANEJ RAMCE

W Wymalujtosam.pl za naciągnięcie płótna na stelaż nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, w przeciwieństwie do niektórych innych sprzedawców.