Rodzaje ram

Zamawiając zestawy do malowania po numerach, klienci często nie są pewni, czy zamówić obraz z blejtramem czy bez. Czy jesteś jednym z nich? Przeczytaj, jaka jest różnica między obrazem na blejtramie i bez niego i wybierz opcję odpowiednią dla Ciebie!

Dzięki temu, że produkujemy nasze zestawy we własnej fabryce w Czechach, transport jest tańszy i bezpieczniejszy niż z zagranicy. Dzięki temu możemy zaoferować wszystkie obrazy w Wymalujtosam.pl również w przystępnych wersjach na blejtramie.

OBRAZ Z OBRAMOWANIEM

Aby w pełni cieszyć się ukończonym dziełem, oferujemy kilka opcji dostawy. Możemy naciągnąć płótno na blejtram lub przykleić je do płyty wykonanej z różnych materiałów. Wszystkie te opcje nie tylko ułatwiają tworzenie obrazu, ale także umożliwiają jego łatwą ekspozycję zaraz po ukończeniu - na ścianie lub na półce.

Która opcja najbardziej Ci odpowiada?

Blejtram

W przypadku zamówienia tej opcji płótno zostanie naciągnięte na drewnianą ramę. W zależności od wybranych wymiarów, obraz dotrze do Ciebie w kształcie kwadratu lub prostokąta.

Blejtramy, których używamy, służą jako wsparcie strukturalne dla płótna obrazu. Rama pozostaje ukryta pod płótnem, dzięki czemu jest widoczna tylko z tyłu obrazu. Nie jest to więc element dekoracyjny, ale praktyczny gadżet, który ułatwia tworzenie i pozwala powiesić gotowy obraz bezpośrednio na ścianie.

Gorąco polecamy tę opcję! Ponadto uważamy za oczywiste, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za naciąganie płótna na ramę, jak robią to niektórzy inni sprzedawcy.

 

Okrągły blejtram

Czy do Twojego wnętrza bardziej pasuje okrągły obraz? Nie ma problemu! Płótno naciągniemy na drewniany blejtram o okrągłym kształcie i oczywiście dopasujemy do niej motyw. Jest to również rodzaj ramy wewnętrznej, która jest widoczna tylko z tyłu obrazu. Nie pełni ona funkcji ozdobnej, ale pozwala na łatwe zawieszenie na ścianie.

Obecnie sprzedajemy okrągłe ramy o średnicy 50 cm i 80 cm.

Drewniana płyta

Nie masz miejsca na ścianie, ale Twoje półki świecą pustkami? Pokochasz opcję płótna na płycie! Kiedy skończysz, nie musisz nawet sprawdzać, czy masz w domu gwoździe - po prostu umieść swój obraz w dowolnym miejscu, w którym można go oprzeć o ścianę. Cienka drewniana deska jest bardzo pomocna podczas tworzenia obrazów, ponieważ skutecznie podtrzymuje płótno od spodu. Jednocześnie będzie pasować do każdego wnętrza.

Nasze praktyczne drewniane stojaki ułatwią Ci prezentację obrazu. Nie musisz się martwić, że Twoje dzieło spadnie.


Plastikowa płyta

Te same zalety tworzenia i prezentacji, co w przypadku drewnianej tablicy - ale z plastiku. Co powiesz na czysto białą wersję?

 

 

OBRAZ BEZ OBRAMOWANIA 

To podstawowa, tańsza opcja, ale nie każdy wie, o co chodzi. Ogólnie na rynku malowania po numerach wersja „bez blejtramu” oznacza tak naprawdę tylko płótno - zwinięte jak dywan.

Wynika to prawdopodobnie z faktu, że malowanie po numerach było wysyłane głównie z Chin i nie warto było przesyłać na taką odległość obrazów rozpiętych na drewnianych blejtramach. Obraz staje się za ciężki, opakowanie jest zbyt obszerne i trudno jest zabezpieczyć płótno i stelaż przed uszkodzeniem podczas długiego transportu. Tak więc malowanie po numerach jest powszechnie sprzedawane w wersji bez ram, podobnie jak plakaty.

Jednak dzięki temu, że produkujemy obrazy do malowania po numerach w Czechach, transport jest tańszy i bezpieczniejszy. W Wymalujtosam.pl bez problemu możemy zaoferować obrazy po numerach w wersji na blejtramie.