Kupon podarunkowy na kwotę

GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS zł500 zł800 zł1 000 zł1 250 zł1 500 od zł100 - - - - - –3 % –4 % –5 % –6 % –8 % Ponad –8 %
Wymalujtosam.pl - Kupon podarunkowy na kwotę
zł500 zł800 zł1 000 zł1 250 zł1 500 od zł100 - - - - - –3 % –4 % –5 % –6 % –8 % Ponad –8 % zł100 zł150 zł200 zł250 zł300 zł485 zł768 zł950 zł1 175 zł1 380 od zł100
Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Produkt dostępny Wybierz wariant
Wariant
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Chcesz zamiast konkretnego produktu z Wymalujtosam.pl podarować możliwość wyboru? Podaruj nasz kupon o wybranej przez siebie wartości i pozwól obdarowanej osobie złożyć u nas zamówienie według własnego gustu. U nas na pewno znajdzie coś dla siebie!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jak działa kupon podarunkowy? 

  1. Wybierz kwotę, którą chcesz podarować.
  2. Potrzebujesz innej wartości kuponu? Nie ma problemu, po prostu napisz do nas na adres info@wymalujtosam.pl.
  3. Chcesz napisać dedykację na kuponie podarunkowym? Żaden problem! Tekst dedykacji wpisz jako uwagę do zamówienia.
  4. Kupon otrzymasz od nas w formie elektronicznej e-mailem wkrótce po opłaceniu zamówienia. 
  5. Osoba obdarowana otrzyma kod rabatowy o wybranej przez Ciebie wartości i ta kwota zostanie odliczona od jej zamówienia. Jeżeli więc złoży zamówienie dokładnie o wartości kuponu, kwota za zamówienie będzie 0 PLN.
  6. Kupony są ważne przez 12 miesięcy. Ale nie ma problemu z ich przedłużeniem - wystarczy napisać na nasz adres info@wymalujtosam.pl i załatwimy to. 

 

Co może odbiorca nabyć z kuponem?

Ten kupon nie ma ograniczeń dotyczących zakupu produktów. Jego odbiorca może więc wybrać według siebie i będzie ograniczony jedynie kwotą kuponu. Nasze sztandarowe techniki to malowanie diamentami, malowanie po numerach, kropkowanie i koraliki do prasowania. Do wszystkich technik możesz wybrać z gotowych motywów lub zlecić wykonanie zestawu kreatywnego na miarę według własnego zdjęcia.

Jednak to nie wszystko. Oprócz wyżej wymienionych technik oferujemy również dodatkowe wyposażenie (markery, pędzle, farby itp.), specjalne akcesoria do jeszcze przyjemniejszej i wygodniejszej pracy (maty LED lub lampy do diamentowania, odkurzacze do zbierania diamentów, pióra diamentowe itp.), ale także artykuły artystyczne, takie jak sztalugi malarskie do płócien. Do wykończenia dzieł sztuki można znaleźć lakiery do gotowych obrazów, które utrwalą i zabezpieczą obraz malowany farbami akrylowymi. W naszym sklepie znajdziesz również różne uchwyty do pędzli, czyściki do pędzli i inne gadżety ułatwiające tworzenie i konserwację materiału.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: