Jak wybrać motyw

Jesteś gotowy wejść do kreatywnego świata, w którym każdy może zostać artystą? Dotknij świata kolorów i form i przekształć swoją wizję we własne dzieło sztuki! Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego zajęcia, czy oryginalnej dekoracji wnętrz, mamy szeroki wybór różnych motywów, które tylko czekają na ożywienie przez Twoje ręce!

Zastanawiasz się nad malowaniem po numerach, haftem diamentowym, kropkowaniem lub koralikami do prasowania? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni motyw, który odzwierciedli Twoją osobowość i gust. Od podstawowych kategorii i podkategorii po przemyślane filtry, które sprawiają, że zakupy są łatwe jak bułka z masłem. 

Mamy dla Ciebie ułatwiający znalezienie idealnego motywu, prowadzący przez wybór od podstawowych kategorii i podkategorii po przemyślane filtry, które ułatwiają zakupy.

 

KATEGORIE 

Różnorodność motywów jest kluczem do naszych produktów. Chcemy, aby każdy znalazł odpowiednie płótno artystyczne, które uszczęśliwi go od pierwszego wejrzenia. Dlatego też podzieliliśmy motywy na kilka podstawowych kategorii. Jeśli masz już w głowie pomysł, który chciałbyś zmaterializować - niezależnie od tego, czy jest to klejnot architektury, słynny zabytek świata, portret znanej osoby czy malownicza scena przyrodnicza - z łatwością znajdziesz wszystko w odpowiedniej kategorii.

 

 

Przykład kategorii utworzonych dla techniki malowania po numerach.

  

 

JAK PRACOWAĆ Z FILTRAMI?

Nasze filtry pomogą również szybciej dotrzeć do wymarzonego obrazu i można ich używać zarówno w ramach jednej wybranej kategorii, jak i bez wybierania konkretnej kategorii. W przypadku różnych technik wybór dostępnych elementów filtrów różni się nieznacznie.

Filtry znajdziesz po lewej stronie listy produktów. Możesz wprowadzić swoje preferencje według: 

  • Ceny
  • Koloru
  • Stylu
  • Trudności
  • Orientacji
  • Przeznaczenia (dla kogo)
  • Obramowania
  • Szybkości tworzenia
  • Rodzaju szablonu
  • Wymiarów

Przyjrzyjmy się bliżej każdej opcji filtrowania. Oczywiście możesz łatwo łączyć poszczególne elementy w filtrach. Jeśli poświęcisz trochę czasu na zaznaczenie wszystkich swoich preferencji, wybór obrazu będzie kwestią chwili!

 

 

Cena

To świetny filtr dla każdego, kto szuka produktów w określonym przedziale cenowym. Chcesz wiedzieć, jakie obrazy mamy dla Ciebie w najtańszej cenie lub wręcz przeciwnie, odwiedzić naszą ekskluzywną ofertę najdroższych obrazów? Ustaw swój przedział cenowy i przeglądaj tylko takie produkty!

 

Kolor

Chcesz mieć w swoim wnętrzu obraz w konkretnym kolorze? Ten filtr pozwoli Ci go łatwo znaleźć! Możesz zaznaczyć jeden lub nawet więcej kolorów, a następnie wyświetlone zostaną tylko odpowiadające im wyniki. Ten filtr jest dostępny dla wszystkich naszych technik z wyjątkiem kropkowania, gdzie kolor całego obrazu jest określany przez konkretny kolor wybranego markera dołączonego do obrazu.

 

Styl

S

Każdy artysta szuka czegoś, co rezonuje z jego duszą - czy to romantyzm zachodu słońca, komfort stylu boho, nostalgia retro designu, czystość minimalizmu czy elegancja klasyki. Co więcej, oczarowujemy również miłośników świata fantazji wyjątkowymi egzemplarzami! W przypadku niektórych technik rozszerzamy zakres stylów o anime, pop-art, graffiti lub egzotyczny orientalny wystrój. Który styl najbardziej pokrywa się z Twoim kierunkiem artystycznym?

 

Poziom trudności

W przypadku malowania po numerach liczba pól określa, jak trudno będzie namalować obraz. Dlatego w przypadku tej techniki można wybrać bezpośrednio w filtrach, czy najpierw spróbować z bardzo łatwymi i łatwymi motywami (od 200 do 1000 pól), czy od razu przejść do średnich i trudnych kreacji (od 1000 do ponad 1500 pól).

Dla pozostałych technik nie podajemy parametru trudności. W przypadku diamentów i kropek możemy mówić o złożoności czasowej, która jest wskazywana przez parametr "szybkość tworzenia". Ogólnie rozmiar obrazu ma również wpływ na trudność. Im większy format wybierzesz, tym większym wyzwaniem będzie.

 

Orientacja

Chcesz kwadratowy lub prostokątny obraz w orientacji pionowej lub poziomej? Wybierz zgodnie ze swoimi preferencjami. Mamy również piękne obrazy panoramiczne, które zapierają dech w piersiach każdego gościa, który Cię odwiedzi!

 

Dla kogo

Wybierasz obraz dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby? W tym filtrze możesz przejrzeć motywy, które wybraliśmy jako idealne dla: dzieci, dorosłych, babć, nastolatków, mam, partnerek lub motywy typowo męskie.

 

Rama

W przeciwieństwie do konkurencyjnych marek, mamy dla Ciebie kilka opcji obramowania: bez ramy, z wewnętrznym drewnianym blejtramem, na okrągłej ramie wewnętrznej, z ramą DIY lub z ramą magnetyczną. Oferujemy również płótna naklejane na różne rodzaje płyt. Czy któraś z tych opcji podoba Ci się najbardziej? Zaznacz ją w tym filtrze! A jeśli jesteś bardziej zainteresowany każdym rodzajem obramowania, sprawdź je bardziej szczegółowo!

 

Tempo tworzenia

W jakim czasie chcesz skończyć swoją pracę? W ciągu jednego wieczoru, w ciągu kilku dni, a może nie spieszysz się i poświęcisz tworzeniu obrazu nawet kilka tygodni?

 

Typ szablonu

Produkujemy gotowe motywy według różnych rodzajów wzorów. Czy chciałbyś wybrać swój motyw na podstawie tego, jak został stworzony? Wybierz, czy chcesz malować obraz pochodzący z prawdziwego zdjęcia, obrazu, istniejącej grafiki lub rysunku, czy może wygenerowany przez sztuczną inteligencję!

 

Wymiary

Jednym z najbardziej przydatnych filtrów, który Ci się przyda, jeśli chcesz wypełnić pustą przestrzeń na ścianie, są wymiary obrazu. Mamy naprawdę szeroki wybór! Od drobnych obrazów 20x30 cm do naszych gigantów 80x120 cm!

 

  

Teraz pozostaje już tylko wybrać i zacząć tworzyć! Dzięki naszemu intuicyjnemu systemowi filtrowania i szerokiej gamie kategorii, staraliśmy się ułatwić Ci to zadanie, aby zostało jak najwięcej czasu na to, co kochasz najbardziej - tworzenie dzieł sztuki. Z niecierpliwością czekamy na wyniki Twojej kreatywności!