Co to kropkowanie?

Szukasz wyjątkowego sposobu na relaks, aby choć na chwilę zapomnieć o stresie, a jednocześnie stworzyć własnymi rękami oryginalny obraz pełen kontrastów, który odświeży każdą przestrzeń? Poznaj naszą technikę kropkowania, która nie wymaga specjalnego doświadczenia artystycznego, ale dzięki której zyskasz niebanalną dekorację Twojego mieszkania!

 

 

Daj się wciągnąć w świat kropek o różnych rozmiarach i zacznij kolorować kropki na jednym z motywów z naszej oferty lub zleć nam produkcję obrazu do kropkowania wykonany z Twojego własnego zdjęcia. Szybko się przekonasz, że gdy otworzysz marker w wybranym kolorze i zaczniesz kropkować, trudno będzie przestać!

Nie masz dużego doświadczenia w rysowaniu, malowaniu lub innych kreatywnych zajęciach? W takim razie technika kropkowania jest dla Ciebie idealna. To niezwykle prosty sposób na uzyskanie pięknego monochromatycznego obrazu, który po wybraniu opcji z blejtramem można od razu powiesić na ścianie lub oprzeć na półce.

Który motyw wybrać?

Puść wodze fantazji i zapoznaj się z naszą ofertą setek gotowych motywów do kropkowania. Na pewno coś Cię zainteresuje - czekają na Ciebie popularne motywy natury, motywy romantyczne, motywy kropkowania dla dzieci, znane gwiazdy i postacie z filmów, a także plakaty i motywy abstrakcyjne, które pasują do każdego wnętrza.

Ale jeśli chcesz czegoś specjalnego tylko dla Ciebie, wybierz kropkowany obraz zrobiony z własnego zdjęcia. Dzięki niemu możesz uwiecznić swoje wspomnienia w postaci oryginalnej dekoracji swojego mieszkania złożonej z setek małych kropek.

 

Jak wykropkować obraz? 

Znajdź trochę czasu i miejsca i cieszyć się nową zabawą bez przeszkód. Rozpakuj zestaw z Wymalujtosam, który zawiera już cały niezbędny sprzęt. Chwyć marker w wybranym kolorze i zacznij wypełniać kółka o różnych rozmiarach, które są wstępnie nadrukowane na płótnie. Celem jest pokolorowanie ich wszystkich! Chociaż będzie Ci potrzebne trochę cierpliwości, wynik w 100% Cię zachwyci. Zanim zaczniesz, możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem krok po kroku opisującym zawartość zestawu do kropkowania.

 

Rozwijająca zabawa dla dzieci? Kropkowanie!

Z kropkowaniem będziesz się świetnie bawić, zrelaksujesz się, a przynajmniej na chwilę oderwiesz się od trosk i codziennego zgiełku. Kropkowanie z pewnością zainteresuje nawet niespokojne dzieci, które mogą wykorzystać go do trenowania swoich umiejętności motorycznych oraz poprawy koncentracji i cierpliwości, jednocześnie osiągając piękne efekty. 

Kropkowanie na prezent

Obraz wykonany techniką kropkowania to również oryginalny pomysł na prezent, odpowiedni na każdą okazję i dla wszystkich grup wiekowych. Zastanawiasz się, co podarować rodzinie lub przyjaciołom na urodziny, wesele lub święta? Stwórz obraz techniką kropkowania, która na pewno zaskoczy i zachwyci obdarowaną osobę. Możesz także podarować zestaw w prezencie i pozwolić obdarowanemu na samodzielne zagłębienie się w tę twórczą aktywność. 

Za co pokochasz nasze KROPKOWANIE?

  • To wyjątkowy produkt na rynku europejskim.
  • Wszystkie obrazy są produkowane w Czechach.
  • Kropkowanie uwalnia od stresu, jest świetną zabawą, a także twórczą aktywnością dla dzieci.
  • Rezultatem jest piękny obraz pełen kontrastów, do którego nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia artystycznego ani talentu.
  • To doskonały sposób na stylowe udekorowanie domu i przyciągnięcie uwagi każdego gościa.
  • To oryginalny i świetny prezent w niskiej cenie! Podaruj kompletny zestaw, który zapewni rozrywkę odbiorcy, lub po prostu gotowy obraz!