Które obrazy do malowania po numerach są najlepsze dla dzieci?

Dzieci uwielbiają kreatywną zabawę, w której mogą rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Malowanie po numerach to świetny sposób na zapoznanie ich z techniką, dzięki której mogą stworzyć obraz jak prawdziwy artysta. Cały proces jest bardzo łatwy, na początek warto wybrać prostsze motywy i mniejsze obrazy.

Jednak wystarczy tylko parę chwil, aby Twoje dziecko zakochało się w malowaniu po numerach - istnieje wiele różnych motywów, z którymi może kontynuować.

Malowanie po numerach Gwiezdne Wojny

Aby dziecko naprawdę zainteresowało się malowaniem po numerach, warto wybierać spośród motywów, które są mu bliskie. Dlatego częstym wyborem są bohaterowie filmowi. Chłopcy i dziewczęta w każdym wieku z pewnością będą fanami filmowej klasyki, jak na przykład Gwiezdnych Wojen, czyli Star Wars. W naszej ofercie znajdziesz wiele motywów do malowania po numerach Star Wars.

Twoje dziecko może stworzyć swój własny obraz Stormtroopera lub Baby Yody. Płótno z wcześniej przygotowanym motywem pozwala każdemu malować jak doświadczony artysta. Nie trzeba znać skomplikowanej teorii - po prostu kieruj się liczbami na płótnie, malując każde pole, aby przybliżyć dziecko do pomyślnego wyniku.

Malowanie po numerach Harry Potter

Jeśli Twojego dziecka nie pociągają strzelaniny kosmiczne i świat science fiction, istnieją także inne popularne tematy z filmów i książek. Dla miłośników fantazji i magii jest w naszej ofercie np. malowanie po numerach Harry Potter. Główny bohater tej sagi jest popularny zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, więc na pewno nie pomylisz się z obrazem z tym motywem. Istnieje kilka różnych wariantów, które również różnią się stopniem trudności.

Wybór możesz łatwo dostosować do wieku lub doświadczenia dziecka.

Malowanie po numerach koń

Zwierzęta - niekończąca się kategoria motywów, w których zakochają się dziewczęta i chłopcy. Spoŕór motywów zwierzęcych jest jednym z najpopularniejszych motywów do malowania po numerach koń. W ofercie znajdziesz urocze motywy z kreskówkowym koniem, ale także piękne dzieła, które przedstawiają te zwierzęta w całej ich urodzie. Obraz z koniem stanie się pięknym dodatkiem do pokoju Twojego dziecka.

Malowanie po numerach wilk

Kolejne popularne zwierzęta to wilki. Wilk symbolizuje dzikość - w ofercie znajdziesz obrazy z motywami wilków w ich naturalnym środowisku. Jednak wilki są często uważane za mistyczne zwierzęta. Dlatego oprócz realistycznych obrazów można wybierać także nieco bardziej abstrakcyjne dzieła, które łączą różne kolory i inne magiczne elementy. Podczas malowania po numerach wilk może być inspirujący, zwłaszcza w połączeniu z księżycem lub np. łapaczem snów.

Malowanie po numerach lew

Gdy wspominamy o zwierzętach, zdecydowanie nie powinniśmy zapominać o ich królu. Nawet jeśli chodzi o malowanie po numerach. Lew to majestatyczne zwierzę, którego spojrzenie Cię oczaruje. Dlatego ten motyw jest chętnie wybierany do dekoracji wnętrz. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz wiele innych opcji – np. abstrakcyjną wersję z kombinacją różnych kolorów lub motywu lwa jako animowanej postaci.

Malowanie po numerach dla chłopców

Jeśli masz w domu chłopca, który uwielbia artystyczną zabawę, nie wahaj się wybrać dla niego odpowiedniego obrazu. A wybór jest naprawdę szeroki – chłopcy mogą malować motywy z ulubionymi superbohaterami, zwierzętami, motywy sportowe lub na przykład samochody i motocykle. W naszej ofercie czeka na Ciebie o wiele więcej, malowanie po numerach dla chłopców, dziewczynek, małych i dużych.

Możliwości są nieograniczone, możesz również zlecić produkcję szablonu na płótnie bezpośrednio z własnego zdjęcia i uzyskać całkowicie oryginalny obraz.

Stylowych dekoracji, takich jak obrazy, nie powinno zabraknąć w żadnym wnętrzu. Sztuka ma na nas pozytywny wpływ, zwłaszcza jeśli sami możemy ją stworzyć. Malowanie po numerach daje doskonałe możliwości nawet dla najmłodszych, którzy dopiero poznają świat artystycznej zabawy.