Piszą o nas

Babski świat: Poświęć trochę czasu, zadbaj o siebie i odpręż się podczas malowania po numerach!

 Jeśli chodzi o zainwestowanie czasu tylko w siebie, nie trzeba od razu mieć wielkich ambitnych planów, jak skoki ze spadochronem lub spędzenie weekendu w górskim ośrodku spa. Nawet w domu możesz zregenerować siły już w kilka chwil. Daj szansę nowym twórczym hobby!

W ciszy i spokoju swojego domu możesz medytować, zrelaksować się przy inspirującej książce lub zanurzyć się w majsterkowaniu. Dzieci mogą zająć się czynnościami tak prostymi, jak pomalowanie chodnika przed domem kredą lub ułożenie puzzli. Sądzisz, że to już jednak nie dla Ciebie?

Przeczytaj cały artykuł

 

iWoman.pl: Jak skutecznie zająć dzieci w domu? Wypróbuj malowanie po numerach!

iWoman.pl - Portal Nowoczesnej Kobiety Dłuższe przebywanie w domu może czasami działać Ci na nerwy. Zwłaszcza, jeśli wokół Ciebie nieustannie biegają dociekliwe dzieci. Nieustannie szukasz nowych sposobów na zabawę, która rozerwie je przynajmniej na jakiś czas? Zapewnij im twórczą czynność na długie godziny. Zyskasz czas dla siebie, a Twoje dziecko rozwinie swoje zdolności. Malowanie po numerach na płótnie, przynosi oprócz zabawy także szereg innych korzyści.

O co chodzi w malowaniu po numerach? To system, który w prosty i zabawny sposób prowadzi dziecko do stworzenia własnego obrazu namalowanego prawdziwymi farbami. Doświadczenie z malowaniem nie jest potrzebne – i tak mały artysta zaskoczy całą rodzinę udaną kreacją, którą można zawiesić na ścianie zaraz po zakończeniu malowania. Szablon do malowania po numerach poprowadzi Twoje dziecko aż do celu dzięki ponumerowanym polom. Wystarczy pomalować ponumerowane fragmenty obrazu kolorem oznaczonym tym samym numerem, a po chwili zacznie się pojawiać wspaniałe dzieło.

Przeczytaj cały artykuł 

TVS: Kolorowanie po numerach+

TVS.pl Coraz więcej osób szuka oryginalnych pomysłów na to, aby zatrzymać najpiękniejsze chwile w swoim życiu lub obdarować najukochańsze osoby wspaniałym prezentem. Rozwiązaniem, które stale zyskuje na popularności jest kolorowanie po numerach. Można w ten sposób stworzyć niezapomniany portret.

Przeczytaj cały artykuł 

 

LM.pl: Pomysł na uniwersalny prezent, który sprawdzi się na urodziny, imieniny lub ślub - malowanie po numerach

LM.pl - Portal Wielkopolski Wschodniej Niezależnie jaka okazja się zbliża - urodziny, imieniny czy ślub. Każdy z nas zanim wybierze się na uroczystość zadaje sobie pytanie co kupić na prezent. Jeśli również nie masz pomysłu na kreatywny upominek to ten artykuł jest dla Ciebie. W niniejszym artykule przedstawiamy obraz, który osoba nim obdarowana namaluje samodzielnie, czyli tak zwane „malowanie po numerach”. Trzeba przyznać, że brzmi to dosyć tajemniczo, poniżej wyjaśniamy na czym taki pomysł na prezent polega.  

Przeczytaj cały artykuł 

 

Kobiecaperspektywa.pl: Czym jest malowanie po numerach?

logo-5Marzysz, aby stworzyć swoje własne dzieło sztuki, ale nie jesteś wybitnym artystą, który potrafi bacznie obserwować rzeczywistość i przenosić jej niuanse na płótno? Nic straconego. Obecnie na rynku DIY pojawiła się nowość – malowanie po numerach, czyli painting by numbers.

 

 

Female.pl: Czym jest malowanie diamentami?

logo-6

Jedną z nowych technik, która powoli staje się prawdziwym hitem wśród miłośników DIY, jest malowanie diamentami (haft diamentami). Metoda ta pozwala zyskać wyjątkowy obraz, mieniący się błyskiem maleńkich diamencików.

 

Przeczytaj cały artykuł 

 

 

 

 

 

Wolisz zamiast czytania stworzyć własne dzieło sztuki? Odkryj nasze obrazy z własnego zdjęcia!