Malowanie numerami - Instrukcje

Malowanie numerami - co mnie czeka?

Nie musisz być namiętnym artystą do malowania, wystarczy malowanie po numerach i potrzebujesz tylko kilku godzin, podczas których będziesz miał wspaniały odpoczynek, a rezultatem będzie piękny obraz, który ozdobi Twój dom.

  • Przygotuj ponumerowane płótno, farby i pędzle. Nie ma potrzeby rozcieńczania farb wodą - tylko jeśli uważasz, że farba jest grubsza, możesz ją łatwo rozcieńczyć
  • Przygotuj miskę wody do czyszczenia szczotek. Zawsze myj pędzle ostrożnie, aby nie pozostały w nich żadne farby, a pędzle nie stwardniały.
  • Zalecamy zacząć od jednego koloru na raz i pomalować jak najwięcej obszarów. Pomaluj numer po numerze, aby uniknąć niepotrzebnego otwierania koloru, aby zmniejszyć ryzyko wyschnięcia.
  • Znajdź pudełko na płótnie z numerem na pokrywie wybranego koloru i zacznij malować.
  • Jeśli liczby lub kontury pól są nadal widoczne, nałóż kolejną warstwę. Nie martw się, masz dużo kolorów.
  • Jeśli pomalowałeś pudełko z niewłaściwym numerem koloru - pozwól kolorowi wyschnąć, a następnie przemaluj go odpowiednim odcieniem. Kolory dobrze się pokrywają, więc nic nie wiesz.
  • Upewnij się, że zawsze prawidłowo zamykasz kubki z farbą. Z czasem farby mogą wysychać, dlatego nie należy opóźniać malowania.
  • Jeśli zdarzy się, że jeden z kolorów zabraknie lub wyschnie - głowa panny młodej - mamy wszystkie kolory w magazynie, więc nie będzie problemu z wysłaniem Ci koloru.
  • Ciesz się malowaniem i nie zapomnij pokazać nam swojej pracy!

 

Snapseed (1)

 

  • Rozłóż płótno, przygotuj farby, pędzle i zacznij zabawę

colorswhere

 

Wybór zdjęcia

Wybór właściwego zdjęcia to pierwszy ważny krok. Twoje zdjęcie może być tak dobre, jak zdjęcie, które nam prześlesz. Dlatego ważne jest, aby dbać o jakość zdjęcia. Zalecany rozmiar zdjęcia to 1 MB. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza jeśli chcesz kogoś zaskoczyć. W takim przypadku zalecamy zdjęcie, w którym głowice będą tak duże, jak to możliwe, a wyświetlanie będzie do połowy ciała.

 

Czego unikać przy wyborze zdjęcia:

Zdjęcie nie powinno być rozmyte ani ciemne
Zdjęcie, na którym jest wiele cieni
Nagłówki za małe - nie można uchwycić szczegółów twarzy
Tło na zdjęciu zajmuje większą część niż ludzie na zdjęciu (każdy wymiar zawiera pewną liczbę kwadratów, jeśli tło bierze udział, na ważnych częściach jest minimum kwadratów)
Zdjęcie, na którym wielkość osób jest nieproporcjonalna
Zdjęcie, do którego zastosowano filtr

Jeśli nie masz pewności co do wyboru zdjęcia, skontaktuj się z nami przez e-mail info@wymalujtosam.pl chętnie pomożemy w wyborze zdjęcia.

 

Wybór rozmiaru

Jak wybrać zdjęcie według rozmiaru

PL_rozmer_5

Jak wybrać zdjęcie, jeśli jest na nim więcej osób

viac ludi_ciste