Koraliki do prasowania – Z własnego zdjęcia

*Jeśli nie udało Ci się przesłać załącznika, nie martw się. Wyślij nam zdjęcie lub zdjęcia po złożeniu zamówienia na nasz adres e-mail info@wymalujtosam.pl.

Stwórz swój własny oryginalny obraz z koralików do prasowania! Na podstawie wybranego przez Ciebie zdjęcia przygotujemy zestaw na miarę wraz z instrukcją, szablonem i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Teraz możesz zamienić swoje ulubione wspomnienia w ciekawą plastikową mozaikę pełną kolorów, która aż prosi się o zawieszenie na ścianie!

Produkcja w Czechach!

Rozmiar
Wyprawa
Wariant
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Dostępność Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 3 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wyprodukujemy i wyślemy najpóźniej w ciągu 6 dni Wybierz wariant
–14 % –15 % –20 % –22 % –14 % –13 % –18 % –19 % –13 % –14 % –17 % –18 % Do –22 % zł264,90 zł244,90 zł207,90 zł189,90 zł299,90 zł284,90 zł244,90 zł225,90 zł319,90 zł299,90 zł264,90 zł244,90 od zł189,90
Koraliki do prasowania – Z własnego zdjęcia
Koraliki do prasowania  – Z własnego zdjęcia
FvImage
–14 % –15 % –20 % –22 % –14 % –13 % –18 % –19 % –13 % –14 % –17 % –18 % Do –22 %

Poznaj koraliki do prasowania w nowej odsłonie: ułóż z nich obraz na podstawie własnego zdjęcia!

Koraliki do prasowania to popularna zabawa dla dzieci. Drobne plastikowe rurki składa się według wzoru lub własnej wyobraźni na płaskiej formie, a po skończeniu obraz utrwala się przez prasowanie. Plastikowe koraliki pod wpływem ciepła żelazka łatwo się stopią i połączą.

Zachowaliśmy znaną technikę, ale daliśmy jej nowe wcielenie. Dzięki naszym koralikom do prasowania możesz teraz stworzyć obraz na podstawie własnego zdjęcia wysokiej jakości. Może to być Twój portret, ulubiony krajobraz, a nawet ukochany pupil. Dodatkowo układanie koralików upraszcza szczegółowy szablon, który wycinasz i umieszczasz bezpośrednio pod podkładką. Na szablonie znajdują się symbole i cyfry, z których od razu wiadomo, który koralik gdzie należy umieścić. Jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją nową kreatywną przygodę z naszymi koralikami? 

IMG_1682

Obraz stworzony z koralików do prasowania to również świetny prezent na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy są to urodziny, wesele czy prezent pod choinkę, podarować możesz nie tylko gotowy obraz ułożony według zdjęcia obdarowanej osoby, ale także świetną rozrywkę dla całej rodziny. 

 

 Co zawiera zestaw koralików do prasowania według własnego zdjęcia? 

  • Kolorowe koraliki w woreczkach - kolory i ilość dopasowana do zakupionego obrazu
  • Taśmę samoprzylepną
  • Szablon graficzny obrazu
  • Szablony graficzne do składania poszczególnych kwadratów – przeznaczone do wycięcia

Opcja z akcesoriami zawiera także:

  • Plastikowe podkładki z kolcami - ilość zgodnie z zakupionym rozmiarem obrazu
  • 2x pęsetę do zbierania koralików
  • Papier do prasowania koralików

 

IMG_1689

 

Jak stworzyć obraz z koralików według własnego zdjęcia?

Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz podkładki, na których za pomocą pęsety ułożysz plastikowe koraliki w kształcie rurek. Szczegółowy szablon oznaczony symbolami pomoże w prawidłowym rozmieszczeniu kolorów. Po stopniowym skompletowaniu wszystkich części, które będą składać się na Twój obraz, sklejasz je taśmą i prasujesz, aż połączą się w jedno wspaniałe dzieło. Układanie obrazów z koralików to zabawa, relaks i doskonałe odprężenie umysłu. Dodatkowo poćwiczysz koncentrację i wyobraźnię. Przeczytaj nasze szczegółowe instrukcje dotyczące naszych koralików do prasowania.

 

Poniżej opisaliśmy dla Ciebie proces zamawiania obrazu z koralików do prasowania krok po kroku.

1. Wybierz zdjęcie.

Przygotuj odpowiednie zdjęcie, z którego wykonamy szablon i dołączymy odpowiednie kolory koralików.

2. Złóż zamówienie.

Składając zamówienie, możesz bezpośrednio przesłać swoje zdjęcie. Jeśli Ci się nie uda, nie szkodzi, wyślij go do nas po złożeniu zamówienia na adres e-mail info@wymalujtosam.pl

3. Przygotujemy projekt graficzny.

Poczekaj, na projekt graficzny pokazujący, jak Twój obraz będzie wyglądał po wyłożeniu diamentami. Projekt przyślemy Ci e-mailem do zatwierdzenia.

4. Zatwierdzenie/Zmiany

4.1 Obraz wygląda dobrze? Świetnie! Zaczynamy produkcję.

Wydrukujemy szablon, przygotujemy koraliki, zapakujemy cały zestaw i razem z akcesoriami wyślemy go do Ciebie.

4.2 Coś jest nie tak?

Możesz zmienić wybór zdjęcia za darmo, a my przygotujemy dla Ciebie kolejną propozycję bez dodatkowych opłat. Zastąpi ona jednak pierwsze zdjęcie wgrane w procesie zamawiania. Dlatego niestety nie ma możliwości wyboru spośród dwóch projektów graficznych.

Każdy nowy projekt graficzny jest rozliczany zgodnie z cennikiem.

5. Wysyłamy obraz.

Poczekaj na dostarczenie obrazu i ciesz się układaniem koralików. 

6. Dokończyłeś dzieło? Podziel się z nami wynikiem!

Każde zdjęcie gotowego obrazu nas ucieszy. Wyślij go do nas lub udostępnij swoje dzieło w sieciach społecznościowych pod hasztagami #koralikidoprasowania i #wymalujtosam

 

 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas na info@wymalujtosam.pl i odpowiemy Ci na cokolwiek, co Cię interesuje.

 

Kategoria: Obraz z własnego zdjęcia
Technika: Koraliki

Koraliki do prasowania – Z własnego zdjęcia

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: