Dlaczego warto kupować u nas?

Świetny stosunek ceny do jakości

W przypadku wszystkich naszych technik gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości, jaki znajdziesz na rynku kreatywnych zestawów - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki własnej produkcji obrazów, które nie są nigdzie magazynowane, ale powstają w momencie zamówienia, nie jesteśmy od nikogo zależni i możemy zaoferować Ci najniższe możliwe ceny. Mimo to znajdziesz u nas tylko wysokiej jakości kolory i płótna.

Płótna najwyższej jakości

Nasze szablony drukujemy na wysokiej jakości tkaniny, dzięki czemu nie pękają na krawędziach ramy, łatwo się rozciągają i świetnie się z nimi pracuje! Są elastyczne, odporne na wilgoć, ale jednocześnie pięknie wchłaniają kolor.

Doskonała jakość druku

Zwracamy również uwagę na jakość druku, aby nawet najmniejsze pola były wyraźne. Dzięki temu nasze płótna będą dla Ciebie o wiele bardziej czytelne niż płótna innych producentów czy sprzedawców.

3x więcej kolorów niż inni

Wszystkie farby mieszamy sami w naszej fabryce, dzięki czemu są one natychmiast dostępne w magazynie i do ponownego zamówienia. Dodatkowo w naszej palecie mamy ponad 700 odcieni, co jest liczbą niemającą konkurencji w świecie malowania po numerach – w Polsce ani za granicą.

Najpiękniejsze motywy

Sami wybieramy nasze motywy, dlatego możemy zaoferować Ci ogromną liczbę obrazów we wszystkich popularnych kategoriach. A jeśli jednak nie znajdziesz nic odpowiedniego, nie ma problemu, aby poszerzyć naszą ofertę o motyw bezpośrednio na Twoje życzenie. Ponadto przy wszystkich technikach masz również możliwość wykonania obrazu z własnego zdjęcia i uzyskania unikalnego dzieła, którego nie będzie miał nikt inny.

Najdokładniejsze obrazy z własnego zdjęcia

Posiadamy własne oprogramowanie, za pomocą którego z przesłanego przez Ciebie zdjęcia stworzymy dla Ciebie projekt graficzny. Dopiero po Twojej akceptacji rozpoczynamy produkcję. Dzięki naszej palecie ponad 700 kolorów Twój obraz będzie wyglądał dokładnie tak, jak projekt. Uchwycenie najdrobniejszych szczegółów i dokładne odwzorowanie tonacji kolorów daje nieporównywalnie piękniejsze efekty niż u innych producentów.

Błyskawiczna produkcja w Czechach

Nie importujemy z Chin! Wszystko produkujemy sami w naszej fabryce niedaleko Pragi i wysyłamy na cały świat. Dzięki naszym wydajnym procesom produkcyjnym jesteśmy w stanie dotrzymać kroku najszybszym producentom, a nawet pobić ich naszą ekspresową produkcją, w której produkujemy i wysyłamy zamówienie na Twój adres już w ciągu 3 dni roboczych.

Darmowa dostawa od 250 PLN

Nie chcemy, abyś niepotrzebnie płacił za dostawę naszych produktów. Dlatego oferujemy bezpłatną wysyłkę od 250 zł. Wyliczyliśmy to tak, aby większość klientów otrzymała od nas darmową wysyłkę.

Więcej niż 4 lata doświadczenia

Z własnego domu przenieśliśmy się do pierwszego małego zakładu i obecnie działamy w dużej fabryce niedaleko czeskiej stolicy Pragi. Zaczynaliśmy na czeskim rynku, a następnie rozszerzyliśmy działalność na rynek słowacki, angielski, niemiecki i polski. Po trzech latach dotarliśmy także na Węgry i do Rumunii, gdzie klienci od razu zakochali się w naszych produktach. Najnowsze dodatki do naszej międzynarodowej rodziny to Hiszpania i Włochy.

Wciąż się rozwijamy i planujemy podbić również kolejne rynki. Każde doświadczenie prowadzi nas dalej, również dlatego, że słuchamy opinii naszych klientów i wysoko je cenimy.

(Ponieważ nie jesteśmy już początkującymi w branży malowania po numerach, dokładnie wiemy, co zrobić, aby zaoferować Ci najlepszą dostępną jakość za rozsądną cenę. Twoja satysfakcja i entuzjazm dla naszych produktów jest dla nas największą nagrodą.)

100% zadowolonych klientów

Chcemy zaoferować Ci jak najlepsze wrażenia z zakupów, więc nic nie jest dla nas problemem. Nie tylko uzgodnimy konkretną formę Twojego obrazu z własnego zdjęcia przed samą produkcją, ale również jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek niedogodności.

Oferujemy Ci także serwis posprzedażowy, więc nie kończy się on wraz ze sprzedażą. Czy pamiętasz np. po roku, że masz w domu niedokończony obraz, ale Twoje otwarte pojemniki z kolorami już wyschły? Na życzenie jesteśmy w stanie przesłać brakujące farby do obrazu. Rejestrujemy każde zamówienie, a także specjalnie mieszane odcienie farb do Twojego obrazu. Zakupy u nas są w 100% bezpieczne i jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji.

Producent najwyższej jakości na rynku

Jakość zależy od podejścia. Koncentrujemy się głównie na naszych klientach, którym staramy się oferować wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę. Aby to osiągnąć, wszystko robimy sami. Posiadamy własne oprogramowanie do tworzenia wszystkich obrazów z własnych zdjęć, drukujemy własne motywy na płótnie, oprawiamy obrazy, a nawet mieszamy własne farby.

Rabaty ilościowe

Bez czekania na kolejny zakup, bez rejestracji. Kup u nas więcej produktów i ciesz się automatycznym rabatem w koszyku już przy pierwszym zamówieniu zgodnie z zasadą "im wyższa wartość zamówienia, tym większy rabat".

Program lojalnościowy

Dla naszych powracających fanów mamy specjalny program lojalnościowy, który oferuje korzyści w stosunku do stałych klientów. Im więcej od nas kupisz, tym większy dożywotni rabat otrzymasz. Masz możliwość łączenia z rabatem ilościowym oraz wzięcia pod uwagę już wcześniej dokonanych zakupów.

Najlepiej oceniany e-sklep

Cieszymy się, że w pełni korzystacie z naszych produktów. Dziękujemy także za wszystkie opinie, które otrzymujemy. Zobaczcie sami portalu Trusted Shops, gdzie satysfakcja klientów jest pokazana przez długoterminowo wysokie wyniki. Zdecydowana większość klientów poleciłaby nas swoim znajomym!