BABCIA TO MAGICZNE STWORZENIE

Nasza babcia po prostu kocha nas całym sercem i stara się dać z siebie wszystko. Dlatego też nie powinniśmy jej zapomnieć. Przynajmniej od czasu do czasu powinniśmy ją odwiedzić i powiedzieć, jak bardzo ją kochamy i że bardzo ją szanujemy.

 

                                                                                         

 

W życiu każdego z nas są chwile, w których zatrzymujemy się na chwilę i zastanawiamy się, ile już zrobiliśmy, co zrobiliśmy, a czego nie, co poradziliśmy lub co nadal chcemy robić. Chociaż w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć choć chwilę i spokojnie się zastanowić.

Jednak od czasu do czasu przychodzi dzień, który jest dla nas czymś wyjątkowym i ważnym. W życiu ludzkim jest kilka takich dni i są przechowywane w pamięci do końca życia.

Czas leci nieubłaganie, wszystko się zmienia i wszystko, co mamy, to wspomnienia. Zawieś więc wspomnienia na ścianie jako obraz wykonany na podstawie zdjęcia. 

 

 

                                         54730176_327957424743807_7309172509654384640_n    65832376_379445476261668_8707624474096173056_n

KOD RABATOWY: babcia (-14 zł na zamówienie)

    https://www.wymalujtosam.pl/wymaluj-obraz-z-wlasnego-zdjecia/

 

Wielu z nas chodziło do babci w weekendy lub święta. Czuliśmy się z nią bardzo dobrze, a jej dom stał się dla nas drugim domem. Teraz zapewne nie mamy czasu, aby odwiedzać ją tak często, ale kiedy ją odwiedzamy, ożywamy nasze stare wspomnienia i nagle czujemy się, jakbyśmy mieli 10 lat. W rzeczywistości, bez względu na to, ile mamy lat, nadal chętnie wrócimy do babci.

Nigdy nie musimy ogłaszać naszego przyjazdu do babci, a ona jest zawsze gotowa. Jeśli ona nie upiekła akurat świeże ciasta, zawsze wyciąga z tajnej szafki swoje słodycze, które z miłością oferuje wnukom i wnuczkom. Jest hojna i zawsze spakuje coś, co możemy zabrać ze sobą.

Dom babci jest najlepszym miejscem na relaks. Nigdy nie powie nam, że nie ma dla nas czasu ani że wolałaby być sama. Jest szczęśliwa za każdym razem, gdy ją odwiedzamy, i nie ma problemu, jeśli zostaniemy dłużej.

Babcia kocha nas całym sercem. Powiedz jej, jak ją lubisz i że bardzo ją szanujesz. Oryginalny prezent dla babci, obraz, który jej przypomni Ciebie. Czas spędzony na wspólnym malowaniu wywołuje uśmiech na waszych twarzach.