Zabawa z koralikami do prasowania – wróć do dzieciństwa!

Kreatywne tworzenie to świetna rozrywka w czasie wolnym, dzięki której możesz się zrelaksować podczas tworzenia własnego dzieła sztuki. Koraliki do prasowania cieszą się popularnością nie tylko wśród dzieci! Jest to ciekawa technika, dzięki której można tworzyć interesujące motywy wszelkiego rodzaju.

Koraliki do prasowania

Historia koralików do prasowania sięga lat siedemdziesiątych XX wieku. Duńczyk Malte Haaning wymyślił układanki z koralików, z których można stworzyć ciekawe obrazy. Stopniowo ten styl tworzenia zaczął się rozprzestrzeniać i stał się popularny wśród dzieci. Jest to stosunkowo prosty proces, w którym wszystko, co musisz zrobić, to ułożyć plastikowe koraliki na podkładce. Są to małe rurki, które po wyprasowaniu łączą się w jeden obraz. Koraliki do prasowania umożliwiają wykonanie dowolnego motywu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie własnego motywu na podstawie ulubionego zwierzaka, postaci z filmu itp.

Kreatywne tworzenie

Koraliki do prasowania umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie. W naszej ofercie znajdziesz gotowe zestawy, więc wystarczy wybrać motyw, który Ci się podoba. Umieszczanie koralików na podkładce jest proste i świetnie nadaje się dla dzieci w każdym wieku. Jednak ta zabawa z pewnością zyska również popularność wśród dorosłych! Jeśli chcesz poświęcić chwilę dla siebie lub szukasz wspólnej zabawy, którą możesz cieszyć się z dziećmi, to koraliki do prasowania są doskonałym wyborem.

Koraliki do prasowania – wzory

W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne koraliki, podkładki do układania koralików oraz szablon, według którego możesz od razu zacząć układać.

Oferta motywów jest zróżnicowana, więc tylko od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz. Wzory do koralików do prasowania dają w zasadzie nieograniczone możliwości. Dostępne są motywy z gier, seriali, ciekawe zabytki z różnych zakątków świata i wiele więcej.

Ponieważ oferta motywów jest bardzo zróżnicowana, każdy może bez problemu znaleźć swój ulubiony. Wśród popularnych wzorów można również znaleźć np. koraliki do prasowania - zwierzątka, popularne osobowości czy proste motywy owocowe. Zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością znajdą obrazek, który przypadnie im do gustu.

Obraz z koralików z własnego zdjęcia

Ponadto możesz również stworzyć swój oryginalny szablon na podstawie własnego zdjęcia. Gdy skończysz układanie, wystarczy wyprasować całe dzieło, aby połączyć koraliki. Powstanie piękna dekoracja, którą możesz od razu wyeksponować.

Przy układaniu koralików do prasowania możesz się świetnie pobawić z dziećmi – lub wręcz przeciwnie, poświęcić chwilę tylko dla siebie i wrócić do dzieciństwa z tą popularną rozrywką. Ponieważ jest to niewymagająca aktywność, dorośli mogą się przy niej zrelaksować, a dzieciom będzie służyć nie tylko świetnej zabawie, ale także rozwojowi motoryki i kreatywności.