Wejdź do świata kolorów i blasku dzięki malowaniu diamentami

Malowanie diamentowe to jedno z kreatywnych zajęć, których nie możesz przegapić. Łączy w sobie nowoczesną technikę, zabawę i relaks. Cały proces jest prosty i pozwala Ci stworzyć niepowtarzalny obraz, który doskonale ozdobi Twój dom.

Image1

Cieszcie się wspólnym czasem

Image1

Relax offline

Image1

Piękny i oryginalny prezent

Świetne umilenie czasu wolnego

Jeśli lubisz sztukę i chcesz stworzyć swój własny obraz, to malowanie diamentami jest doskonałym wyborem. Tworzenie w domu to świetna zabawa i świetny sposób na relaks, a efektem jest oryginalne dzieło sztuki. Ten twórczy proces jest bardzo prosty. Wszystko, czego potrzebujesz to lepkie płótno, małe diamenty i pióro do diamentowania. Wszystko to jest dostępne w praktycznym zestawie, więc możesz od razu zacząć tworzyć. Błyszczące kamyczki są po prostu urocze i szybko Cię wciągną.

Piękno i oryginalność

W naszej ofercie czeka na Ciebiewiele różnych motywów. Bez względu na to, czy pociąga Cię abstrakcja, motywy zwierząt, natura, kwiaty czy wszechświat, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Dzięki haftowi diamentowemu możesz także uwiecznić np.:

  • Twoje ulubione miejsce,
  • postać filmową,
  • znaną osobowość,
  • lub dzieło sławnego artysty.

Ponadto dostępne są również motywy wieloczęściowe składające się z kilku obrazów - błyszczące dzieło sztuki staje się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia.

Oprócz możliwości wyboru spośród wielu różnych gotowych motywów, możesz zlecić namuwiecznienie swojego zdjęcia na płótnie.Szablon z kolorowymi symbolami z łatwością wskaże Ci miejsca, w których należy przykleić poszczególne diamenty. W ten spoob własnoręcznie stworzysz obraz oryginalne odtwarzający ulubione momenty.

Dla ułatwienia tworzenia

Samo zwinięte płótno oferujemy jako opcję podstawową. Jednak aby ułatwić sobie pracę z nim, warto wybrać opcję z wewnętrzną drewnianą ramą. Płótno naciągnięte na blejtramie jest znacznie łatwiejsze w obsłudze. Zawsze jednak dobrze jest podłożyć czymś powierzchnię, aby uniknąć przypadkowego przebicia płótna. W przypadku obrazu diamentowego z blejtramem świetnie sprawdza się mata podświetlana diodami LED, która służy jako podpora, ale również podświetla nadrukowane symbole, dzięki czemu są one bardziej widoczne. Jako podkładu można też użyć np. książki lub deski.

Podczas tworzenia docenisz również pióro do diamentowania. Dzięki niemu znacznie łatwiej będzie przenieść kamienie na płótno. Na pierwszy rzut oka przypomina zwykły długopis, jednak jego końcówka jest wydrążona. Wystarczy nabrać lepkiej substancji i przyczepić do niej diament - wtedy bez problemu przykleisz go na płótno. Pióro sprawi, że cały proces tworzenia z diamentami jest zarówno zabawny, jak i wygodny.

Poprawa zdolności koncentracji

Ponieważ będziesz tworzyć z naprawdę małych diamentów, na pewno nie obejdziesz się bez dozy cierpliwości, precyzji i dbałości o szczegóły. Skupienie się na prawidłowym ułożeniu kamieni pomoże Ci jednak poprawić Twoją uwagę i koncentrację. Może to sprawić, że choć na chwilę zapomnisz o codziennych troskach i stresie, co doprowadzi do rozładowania napięcia i poprawy nastroju.

Kto więc dostaje diamenty na Walentynki?

Malowanie w tej niekonwencjonalnej formie to świetny sposób na relaks. Dzięki kolorowym diamentom możesz się zrelaksować, ponieść się kreatywności i poprawić sobie humor. Jednocześnie stworzysz niepowtarzalny obraz, który będzie się świetnie prezentował w Twoim wnętrzu.