Umil sobie deszczowe dni z naszymi kolorowymi jesiennymi motywami

Słonecznych dni wraz z nadejściem jesieni jest coraz mniej, a brak słońca często negatywnie wpływa na nasz nastrój. Zrelaksuj się malowaniem po numerach i stwórz nietuzinkowy obraz. Możesz wybierać spośród kolorowych motywów, które rozświetlą Twój dzień. Jesienne malowanie Cię zachwyci.

Kolorowa abstrakcja

Malowanie po numerach to świetna relaksująca czynność, którą może wykonać naprawdę każdy. Nie musisz być artystą, żeby stworzyć piękny obraz. Jeśli lubisz kolory, to z pewnością zainteresuje Cię abstrakcja. Motywy są różnorodne, np. abstrakcyjna koncepcja zwierząt, przyrody, czy nawet ludzi. W naszej ofercie znajdziesz również całkowicie abstrakcyjne motywy, które mogą wywołać różne emocje. Możesz wybierać spośród wielu pięknych motywów.

Motywy przyrody

Szczególnie jesienią z pewnością docenisz obrazy pełne kolorów, które poprawią Ci nastrój. Jednym z ulubionych motywów jest natura. Możesz wybrać obrazek z motywem egzotycznego kraju pełnego słońca, pięknie kolorowego pola makowego lub np. zielonego lasu lub gór. W malowaniu po numerach ciekawym motywem jest jesienny spacer. Dostępne są również motywy dziecięce, dzięki którym nawet najmłodsi mogą cieszyć się czymś jesiennym malowaniem i stworzyć niepowtarzalną dekorację swojego pokoju. Motywów jest wiele, więc na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojego wnętrza. Kolorowy obraz jest świetnym dodatkiem i potrafi rozjaśnić każdy dom.

Kolorowe kwiaty

Aby jesienne malowanie było jak najbardziej radosne, wybierz spośród kolorowych motywów kwiatowych. Niezależnie od tego, czy lubisz róże, fuksje, gerbery, czy nawet hortensje - dzięki różnorodnej ofercie znajdziesz obraz, w którym się zakochasz. Możesz wybrać prosty motyw, którego głównym elementem jest jeden kwiat, ale są też motywy złożone, pełne kolorów, które Cię oczarują.

Relaksujące mandale

Motywy natury, kwiatów i zwierząt są ze sobą ściśle powiązane, często są przetwarzane abstrakcyjnie i dzięki temu powstają nietradycyjne dzieła sztuki, które przyciągają wzrok. Mandala to pierwotnie okrągła figura złożona z wielu mniejszych pól, które można pomalować. Jednak jako mandale projektowane są również inne motywy – zwierzęta, kwiaty i inne. Jeśli szukasz prostego, ale ciekawego motywu, mandale są idealnym wyborem.

Martwa natura z owocami

Jesienią wciąż dojrzewa wiele rodzajów owoców i warzyw. Możesz więc zainspirować się naturą i wybrać obraz z owocami. W ten sposób podkreślisz jesienny klimat dzięki obrazom pełnym ciepłych kolorów, które rozświetlą nawet ponure jesienne dni. Owocowe motywy pasują do każdego wnętrza, są idealną dekoracją do kuchni, ale obraz może też dodać blasku salonowi.

 

Jeśli szukasz odpowiedniej rozrywki na długie wieczory, wypróbuj malowanie po numerach. Znajdź odpowiedni motyw, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy.