Praktyczny pomocnik – świecąca podkładka do malowania diamentami

Jeśli w wolnym czasie lubisz kreatywną zabawę, to malowanie diamentami zdecydowanie nie powinno umknąć Twojej uwadze. Niezależnie od tego, czy słyszysz o tej czynności po raz pierwszy, czy już jesteś jej fanem, ta podkładka na pewno się przyda.

Malowanie diamentami

Malowanie diamentami, z angielskiego Diamond Painting, to mnóstwo zabawy. Wystarczy, że wybierzesz dowolny motyw z naszej oferty lub zlecisz produkcję własnego. Dostaniesz także również miskę na diamenty oraz specjalne diamentowe pióro, dzięki któremu tworzenie będzie bardzo łatwe.

Malowanie diamentowe z blejtramem

Podczas zamawiania obrazu możesz wybrać płótno zwinięte lub naciągnięte na drewnianym blejtramie. Malowanie diamentami z blejtramem jest bardziej praktyczne dzięki naciągniętemu płótnu. Możesz również użyć świecącej podkładki, która jest praktycznym dodatkiem. Dzięki niej można podświetlić płótno, co zapewnia większą dokładność przy przyklejaniu diamentów. W ten sposób malowanie diamentami będzie dla Ciebie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Podkładka to świetny sposób na ułatwienie całego procesu tworzenia. Dzięki podświetleniu płótna będziesz precyzyjny podczas tworzenia, a rezultatem będzie doskonały obraz. Może stać się oryginalnym prezentem lub ozdobą Twojego wnętrza. Do wyboru masz ogromną ilość motywów. Technika haftu diamentowego kwiaty, zwierzęta lub znane osobowości nie tylko uchwyci na obrazie, ale doda im nowego wymiaru.