Malowanie po numerach: Uwiecznij Marlona Brando lub wybierz inny motyw

Marlon Brando jest aktorem znanym głównie z roli w filmie Ojciec chrzestny. Stał się inspiracją dla wielu artystów, a Ty też możesz się nim zainspirować. Utwórz oryginalny obraz na podstawie filmu Ojciec chrzestny lub wybierz dowolny inny motyw dla swojego obrazu.

Ojciec chrzestny

Ojciec chrzestny to film kultowy i jeden z ponadczasowych klasyków. Główną rolę zagrał aktor Marlon Brando - i stał się jedną z największych legend kinematografii. Na jego podstawie powstało wiele innych dzieł sztuki – filmy, obrazy i wiele innych.

Filmy Marlona Brando

Marlon Brando uwielbiał filmy, ale wiele informacji o jego osobowości nie jest zbyt znanych. Zagrał jednak wiele ważnych ról w wielu filmach. Pierwszy sukces odniósł w filmie Tramwaj zwany pożądaniem, kiedy został nominowany do Oscara dla najlepszego aktora w roli głównej. Później zdobył Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego w filmie Na nabrzeżach. Dzięki swojej sztuce aktor zdobył także szereg innych nagród.

Malowanie po numerach z własnego zdjęcia

Aby zbliżyć się do świata sztuki, spróbuj malować po numerach. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie z malowaniem, czy nie, ta aktywność na pewno Cię zainteresuje. Nie wymaga to dużego doświadczenia ani koncentracji, dzięki wstępnie zadrukowanemu płótnu wystarczy pomalować poszczególne pola według podanych liczb. Dzięki temu możesz się zrelaksować podczas tworzenia oryginalnego dzieła sztuki. Jeśli pociąga Cię malowanie po numerach, motywem może być również Twoje własne zdjęcie lub dowolny obraz – nasi doświadczeni projektanci zamienią je w ponumerowany szablon.

Malowanie diamentowe

Podobną czynnością jest malowanie diamentami. Tu jednak nie będziesz potrzebować pędzli i farb. W zestawie specjalne płótno samoprzylepne z nadrukowanymi symbolami. Ty przykleisz do nich kolorowe diamenty za pomocą diamentowego pióra. Stopniowo pod Twoimi rękami powstanie niepowtarzalny obraz. Możesz wybrać proste motywy, które opanujesz w kilka godzin, lub skomplikowane, złożone obrazy, które staną się prawdziwą ozdobą Twojego wnętrza.

Zainspiruj się Marlonem Brando lub nie bój się być kreatywnym i zamień swoje zdjęcie lub ulubiony obrazek w dzieło sztuki.