Letnie motywy: Malowanie po numerach

Lat, lato wszędzie! Każdy z nas stara się jak najwięcej przebywać na zewnątrz i chłonąć letnią atmosferę. Co powiesz na otoczenie się nią także w domu?

Co to malowanie po numerach?

Nie każdy jest uzdolniony artystycznie, jednak dzięki malowaniu po numerach wcale nie jest to konieczne. Wystarczy zamówić konkretny obraz zgodnie z własnymi życzeniami. Dotrze do Ciebie w formie zestawu, który będzie składał się z płótna, na którym będzie już nadrukowany szablon obrazu, wraz z farbami i pędzlami. Szablon będzie również miał wstępnie zaznaczone numery, zgodnie z którymi samodzielnie pokolorujesz poszczególne pola. Z łatwością dowiesz się również, jakich kolorów farb użyć, ponieważ wszystkie pojemniki są wyraźnie oznaczone.

Każdy obraz ma swój własny poziom trudności. Wybierz według własnego doświadczenia, od początkującego do bardzo zaawansowanego malarza. Malowanie po numerach rozwija kreatywność, zręczność, uczy dokładności i może skutecznie łagodzić nagromadzony stres. Aby uzyskać idealny letni nastrój, możesz zainspirować się naszymi pomysłami na swój kolorowy obraz.

Letni urlop

Istnieje wiele sposobów na spędzenie wakacji. Czy to na łonie natury, w miastach, w pobliżu zabytków, nad jeziorem… Jednak większość z nas prawdopodobnie od razu wyobraża sobie plażę i morze. Malując obrazy możesz od razu wczuć się w letnią atmosferę i wyobrazić sobie siebie bezpośrednio na danym obrazie. Malowanie po numerach - letnie wakacje to świetna opcja.

Letni krajobraz

Motywy letniego krajobrazu są bardzo różnorodne. To na przykład łąka, drzewa, las, drogi, jezioro, niebo, słońce lub morze.

Kwiaty

Kwiaty to klasyczny i nie starzejący się symbol lata. Można je namalować kwiaty rosnące swobodnie w naturze lub cięte w domu w wazonie. Pięknym przykładem letnich motywów, które można wykorzystać do malowania, są słoneczniki.

Bezludna plaża

Obraz bezludnej plaży może wywołać w Tobie spokój i dobre samopoczucie oraz uwolnić Cię od nagromadzonego stresu. Pomaluj po numerach plażę bez ludzi. Kto nie chciałby nacieszyć się takim widokiem, zwłaszcza jeśli sam go pomaluje? 

Łąka i las

Widok zielonej, letniej łąki, pełnej kwiatów lub bez nich, potrafi Cię przyjemnie wyciszyć i uspokoić. Las przybiera różne formy, nie tylko latem. Bywa spokojny i miły, ale czasami wręcz przeciwnie,  ciemny i tajemniczy.

Relaks nad morzem

Odpoczynek nad morzem to marzenie praktycznie każdego z nas. Dla jednych może być on aktywny lub sportowy, dla innych relaks nad morzem to plażowanie lub ochłodzenie się w morzu. Możesz wybrać obraz według swojej wymarzonej czynności. Spróbuj malować po numerach morze.

Letnia ulica

Dzięki letniej ulicy, pustej lub wypełnionej otwartymi sklepami, fontannami, ludźmi lub różnymi zwierzętami, możesz w zabawny sposób stworzyć atmosferę zgiełku i cywilizacji w domu.

Letni deszcz

Znasz to uczucie, gdy jest ciepło i nagle zaczyna padać? Czujesz przyjemne i orzeźwiające powietrze zmieszane z wodą? Kiedy wybierzesz ten obraz, pomalujesz go i umieścisz u siebie w domu, poczujesz letni deszcz za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.

Który letni motyw jest Twoim faworytem?