Koraliki do prasowania w nowoczesnym stylu: Wypróbuj tworzenie w nowej odsłonie

Należysz do osób, które uwielbiają różne kreatywne zajęcia? W takim razie nie przegap koralików do prasowania. Jest to doskonała rozrywka, która zapewni Ci zabawę na długi czas. To nie tylko dobra zabawy podczas tworzenia, ale także piękne rezultaty.

Image1

Relaks i świetna zabawa

Image1

Prasowanie trochę inaczej...

Image1

Po prostu zacznij

Koraliki do prasowania nie so nowością, być może znasz je z dzieciństwa. Są to malutkie różnokolorowe rurki wykonane z plastiku. Układa się je na specjalnej macie z kolcami. Dzięki temu masz wolną rękę podczas tworzenia. Gdy już skończysz swój motyw, wystarczy zaprasować plastikowe rurki za pomocą papieru do pieczenia. W ten sposób połączysz je ze sobą i stworzysz piękną dekorację.

Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu nie musisz się już martwić o to, jak ułożyć różne kolory koralików na macie, aby otrzymać ładny motyw. Jeśli brakuje Ci pomysłów, ale mimo to chcesz stworzyć własną dekorację, do dyspozycji masz koraliki do prasowania z graficznymi wzorami. W ten sposób otrzymujesz przewodnik, z którym łatwo jest tworzyć. Wszystko jest więc znacznie prostsze i możesz z łatwością wykonać nawet bardziej wymagające dzieła.

Szeroka oferta motywów

Podczas tworzenia możesz świetnie się bawić i skupić się na samym procesie. Wystarczy wybrać motyw, który najbardziej do Ciebie przemawia.Oferta jest zróżnicowana, niezależnie od tego czy chcesz stworzyć obraz kwiatów, zwierząt czy przyrody.Ten oryginalny sposób można wykorzystać również do uwiecznienia dzieł znanych artystów, popularnych postaci z filmów i programów telewizyjnych czy różnych miejsc z całego świata. Szablon graficzny pozwala skomponować w zasadzie cokolwiek według wybranego motywu.

Istnieje wiele gotowych motywów z koralików do prasowania, ale można z nich również wykonaćobraz na podstawie własnego zdjęcia.Po prostu wybierz swoje ulubione i wyślij go do nas, a my stworzymy dla Ciebie rozwiązanie na miarę. Przygotujemy dla Ciebie szczegółowy szablon, abyś mógł łatwo stworzyć swój obraz.

Praktyczny zestaw do tworzenia

Z koralikami do prasowania czeka Cię dużo zabawy. To łatwy proces, który wyćwiczy Twoją wyobraźnię, cierpliwość i koncentrację. Nasz kompletny zestaw koralików do prasowania daje Ci wszystko, czego potrzebujesz. Podstawą jest graficzny szablon, na którym znajdziesz symbole i liczby, dzięki czemu łatwo zorientujesz się, gdzie należy położyć każdy koralik. Jest też graficzny wzór obrazu i oczywiście kolorowe koraliki posortowane w woreczki - zawsze dopasowane do wybranego obrazu.

Jeśli z koralikami dopiero zaczynasz, wybierz zestaw z akcesoriami. W opakowaniu znajdziesz dwie przezroczyste plastikowe podkładki do składania koralików, pęsetę ułatwiającą zbieranie oraz papier do pieczenia do prasowania. Nie musiz się więc o nic martwić - po prostu przejdź do tworzenia i ciesz się w pełni całym procesem. Jeśli masz już akcesoria w domu, możesz zaoszczędzić pieniądze i zamówić opcję bez nich.

Koraliki do prasowania - instrukcja

Koraliki do prasowania to wspaniały sposób na przekształcenie ulubionego zdjęcia w ciekawy motyw lub stworzenie oryginalnego obrazu z gotowego motywu. Która opcja bardziej Cię interesuje?