Jakie obrazy po numerach wybrać dla dziadków

Malowanie po numerach stało się popularnym zajęciem dla wszystkich grup wiekowych. Dorośli lubią je z wielu powodów. To przede wszystkim sposób na wyciszenie i lepsze radzenie sobie w sytuacjach stresowych, rozwijanie kreatywności, ale także ożywienie wnętrza, w którym może zawisnąć gotowy obraz. Jednocześnie lubią podarować kolorowankę swoim dzieciom i zapewnić im w ten sposób kreatywną rozrywkę, dzięki której mogą spędzać czas razem. Na przykład dziadkowie mogą tworzyć kolorowe dzieła ze swoimi wnukami.

Malowanie po numerach

Malowanie po numerach dla początkujących zapewnia niesamowitą zabawę również starszym osobom. Mogą zająć się nim w domu, na tarasie lub w spokoju w swoim ogrodzie. Nie muszą nigdzie iść, mogą w każdej chwili odpocząć od malowania, a potem wrócić do niego w wolnym czasie.

To także idealny pomysł na prezent dla babci i dziadka lub innych bliskich, których potrafi zaskoczyć i zachwycić. Nie tylko zmotywuje ich do aktywności, ale wynik można następnie umieścić w miejscu, w którym ozdobi otaczające środowisko. Obdarowane osoby będą miały cudowną pamiątkę na tego, kto je w ten sposób uszczęśliwił.

Jakie obrazy są najlepsze dla dziadków?

Motywów jest mnóstwo i są one podzielone według stopnia trudności. Od Ciebie zależy więc, jaki poziom wybierzesz, oczywiście w zależności od osoby, która będzie obraz tworzyć. Jeśli zaczynacie przygodę z malowaniem, wybierz motyw, który będzie prosty. Jeśli macie już doświadczenie, nie ma problemu z wyborem bardziej wymagających motywów. Lubi Twoja babcia kwiaty? Wybierz dla niej jedno z obrazów z tym motywem!

Zdjęcia

Dziadkowie najbardziej docenią prezent i obaz, z którym mają osobisty związek. To w 100% zagwarantuje malowanie po numerach ze zdjęcia członków rodziny. Lub np. pamiątkowe zdjęcie samych dziadków, jak choćby ich zdjęcie ślubne. Możesz zamówić obraz z własnego zdjęcia na płótnie o różnych wymiarach. Rozmiar obrazu możemy również dostosować do zdjęcia lub prostu przyciąć.

Przy wyborze należy pomyśleć o tym, że zdjęcie ma wpływ wpłyniemy na stopień trudności malowania gotowego obrazu. Duże powierzchnie i jednolite tła będą idealnym wyborem dla malarzy, tak samo jak zdjęcia zwierząt i ludzi. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę ostrość i wystarczające oświetlenie zdjęcia. Jeśli nie jest odpowiednie, nasi projektanci zwrócą Ci je z przypisem, że to zdjęcie nie może być wykorzystane do stworzenia obrazu. Po zatwierdzeniu zdjęcia i wstępnym projekcie graficznym otrzymujesz kompletny zestaw; płótno, szablon wg kolorów, farby i pędzle. Jeśli jest to prezent, warto zamówić płótno już naciągnięty na blejtramie. Cały obraz będzie nie tylko łatwiejszy do pomalowania, ale również będzie można powiesić go na ścianie od razu po zakończeniu.

Ten osobisty prezent każdy zapamięta z miłością i wdzięcznością.