7 okazji, na które malowanie po numerach to świetny pomysł na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu może być trudny, jeśli zabraknie Ci pomysłów. Jeśli wiesz, że odbiorca ma twórczą duszę, to zdecydowanie nie popełnisz błędu, jeżeli sprawisz mu obraz do malowania po numerach. Nie trzeba być artystą - wystarczy entuzjazm i zamiłowanie do kreatywności. Obrazy te są odpowiednie dla każdego, bez względu na wiek i doświadczenie, dlatego są idealnym prezentem.

Malowanie po numerach dla dzieci

Dzieci uwielbiają twórczą zabawę, dlatego nie bój się wspierać ich kreatywności. Dzięki temu, że malowanie po numerach nadaje się również dla tych, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu obrazów, dzieci na pewno sobie z nim poradzą. W ofercie znajdziesz wybrane motywy malowania po numerach dla dzieci, które są dostosowane nawet dla najmłodszych. Możesz wybierać spośród prostszych motywów, ale są też opcje dla zaawansowanych. Najpopularniejsze motywy to koty, psy i konie, ale są też płótna z popularnymi postaciami z bajek i nie tylko.

Malowanie po numerach zachwyci jako prezent na każdą okazję. W ciągu roku przydarzy się wiele świąt i dni, z okazji których możesz podarować dziecku nietuzinkową kolorowankę:

  • Boże Narodzenie,
  • urodziny,
  • imieniny,
  • Dzień Dziecka,
  • prezent za udane świadectwo,
  • i wiele innych okazji.

Malowanie po numerach własnego zdjęcia

Malowanie po numerach to zdecydowanie nie tylko zabawa dla dzieci. Kreatywność ma swoje miejsce w każdym z nas, a farby i pędzle dają możliwości także dorosłym. Oprócz motywów dziecięcych znajdziesz oczywiście również bardziej złożone obrazy z motywami światowych miast, celebrytów, filmów, znaków zodiaku i wielu innych.

Jeśli jednak szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu, z którym zrobisz furorę, wybierz malowanie po numerach własnego zdjęcia. Możesz wybrać w zasadzie dowolne zdjęcie - zostanie ono następnie przeniesione cienkimi liniami na płótno, które odbiorca może pomalować. Efektem jest oryginalny obraz z niepowtarzalnym motywem.

Obraz według własnego zdjęcia to popularny prezent dla par. Na pewno ucieszysz ukochaną osobę prezentem od serca. Malowanie po numerach waszego wspólnego zdjęcia to nietuzinkowy prezent, którym na pewno zaskoczysz.

Jeśli więc masz niedługo rocznicę, nie wahaj się zamówić indywidualnego obrazu według zdjęcia.

Malowanie obrazu według zdjęcia

Malowanie obrazu według zdjęcia to również idealny prezent urodzinowy dla każdego. Tak więc, niezależnie od tego, czy jest to Twój partner, członek rodziny, przyjaciel czy kolega, wybierając ten prezent na pewno nie popełnisz błędu. Jeśli masz jasność co do zainteresowań odbiorcy, możesz wybrać motyw zgodnie z tym, co lubi. Jeśli jednak szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu urodzinowego, zleć nam produkcję obrazu z bliskim mu motywem.

Bez okazji, dla zabawy

Do wręczenia pięknych prezentów nie trzeba specjalnej okazji. Dlaczego nie uszczęśliwić kogoś „tylko tak”? Podaruj swoim bliskim lub sobie oryginalne płótno, na którym po pomalowaniu pojawi się piękny obraz. Nie musisz znać skomplikowanych technik malowania - po prostu trzymaj się numerków na płótnie i na pojemnikach z farbą, a z każdym pociągnięciem pędzla będziesz bliżej własnego dzieła sztuki.

Malowanie po numerach to nieskomplikowana twórcza zabawa, która pozwala odpocząć od codziennego stresu. Oprócz możliwości odprężenia umysłu otrzymasz również uroczy obraz jak z galerii bez konieczności bycia doświadczonym artystą.